Contact

Sint-Bernardusschool | Sint-Amandsesteenweg 256 |
2880 Bornem | 03/889 13 18

directie Wim Piqueur directie@bernardusschool.be
secretariaat Karin Loosen secr@bernardusschool.be
groep 1 Helena Braem

interimaris Ward Van Assche (tot Pasen)

helena.braem@bernardusschool.be

ward.van.assche@bernardusschool.be

groep 2 Julie Van Herck julie.van.herck@bernardusschool.be
groep 3 Sarah De Jonghe sarah.de.jonghe@bernardusschool.be
groep 4 Lotte Tierens lotte.tierens@bernardusschool.be
groep 5 Hilde Mattheijssens hilde.mattheijssens@bernardusschool.be
groep 6 Els Polfliet els.polfliet@bernardusschool.be
1a Bernadette Delforge
Sarah Van Mele
bernadette.delforge@bernardusschool.be
sarah.van.mele@bernardusschool.be
1b Anne Janssens anne.janssens@bernardusschool.be
2a Katrien Permentier katrien.permentier@bernardusschool.be
2b Annemie Ivens
Lotte De Cock
annemie.ivens@bernardusschool.be
lotte.de.cock@bernardusschool.be
3a Ronny Rochtus ronny.rochtus@bernardusschool.be
3b Karel Peeters karel.peeters@bernardusschool.be
4a Carine Van Hemelrijk carine.van.hemelrijk@bernardusschool.be
4b Marie Hermans marie.hermans@bernardusschool.be
5a Viviane Meeus viviane.meeus@bernardusschool.be
5b Rik Van lent rik.van.lent@bernardusschool.be
6a Eva Deckers
Lotte De Cock
eva.deckers@bernardusschool.be
lotte.de.cock@bernardusschool.be
6b Maxime De Proft maxime.de.proft@bernardusschool.be
Zorg Lagere school :
Liesbeth Van Gucht (zorgco en zorg 123)
Stephanie Kerremans (zorg 456)
interim Elien Gosselin

Kleuterschool :

Saskia Leniere
liesbeth.van.gucht@bernardusschool.be

stephanie.kerremans@bernardusschool.be 
elien.gosselin@bernardusschool.be

saskia.leniere@bernardusschool.be

Bewegingsopvoeding David Dalemans
Bart Ducheyne
Ben Van den Brandt
david.dalemans@bernardusschool.be
bart.ducheyne@bernardusschool.be
ben.van.den.brandt@bernardusschool.be
Kinderverzorging Liliane Balazs lily.balazs@bernardusschool.be
vrijwilliger kleuterschool Alexandra Van Droogenbroeck
ICT-coördinatie Bart Boeykens ictbart@kubusbornem.be
Onderhoud Tall Bassirou
Klusjesman Walter Baten


Adresgegevens

Sint-Bernardusschool
Sint-Amandsesteenweg 256
2880 Bornem
België
Tel. 03/889 13 18

E-mail: Secretariaat

U kan de school bereiken via onderstaande coördinaten.

 

 

Om je beter van dienst te zijn maakt deze site gebruik van cookies.

Accepteer onze cookies om zo vlot mogelijk op onze website te surfen. Meer info over het privacybeleid, klik hier