Contact

Sint-Bernardusschool | Sint-Amandsesteenweg 256 |
2880 Bornem | 03/889 13 18

directie Eva Deckers (voltijds tot 30/06) Wim Piqueur (LBO tot 30/06)

eva.deckers@bernardusschool.be 

0494/89.74.51
wim.piqueur@bernardusschool.be 

secretariaat Karin Loosen secr@bernardusschool.be
groep 1 Julie Van Herck julie.van.herck@bernardusschool.be
groep 2 Sarah De Jonghe sarah.de.jonghe@bernardusschool.be 
groep 3 Lotte Tierens lotte.tierens@bernardusschool.be
groep 4 Helena Braem helena.braem@bernardusschool.be
groep 5
groep 6
Hilde Mattheijssens
Els Polfliet
hilde.mattheijssens@bernardusschool.be
els.polfliet@bernardusschool.be
zorg kleuterschool Katrien Van Wiele katrien.van.wiele@bernardusschool.be
1a Bernadette Delforge
Sarah Van Mele
bernadette.delforge@bernardusschool.be
sarah.van.mele@bernardusschool.be
1b Anne Janssens anne.janssens@bernardusschool.be
2a Marie Hermans (4/5)
Aline Maes (1/5 + ondersteuner)
Iris Meersman (ondersteuner)
marie.hermans@bernardusschool.be
aline.maes@bernardusschool.be
iris.meersman@bernardusschool.be 
     
3a Ronny Rochtus ronny.rochtus@bernardusschool.be
3b Karel Peeters
interim tot de paasvakantie
Merel Van Raemdonck
karel.peeters@bernardusschool.be
merel.van.raemdonck@bernardusschool.be  
4a

Lotte De Cock

lotte.de.cock@bernardusschool.be 

4b

Elien Gosselin

elien.gosselin@bernardusschool.be

5a Viviane Meeus viviane.meeus@bernardusschool.be
5b Rik Van lent rik.van.lent@bernardusschool.be
6a Katrien Permentier katrien.permentier@bernardusschool.be
6b Maxime De Proft maxime.de.proft@bernardusschool.be
Zorg lagere school Liesbeth Van Gucht (zorgco)
Stephanie Kerremans
Carine Van Hemelrijk
Iris Meersman

liesbeth.van.gucht@bernardusschool.be  
stephanie.kerremans@bernardusschool.be 
carine.van.hemelrijk@bernardusschool.be
iris.meersman@ksgrootbornem.be

Bewegingsopvoeding David Dalemans
Bart Ducheyne (vrij voorm)
Ben Van den Brandt (wo,do nm)
Ylius De Pauw (vrij nam)

david.dalemans@bernardusschool.be
bart.ducheyne@bernardusschool.be
ben.van.den.brandt@bernardusschool.be
ylius.de.pauw@bernardusschool.be

Kinderverzorging Liliane Balazs
Ann Willaert (ma voorm)

lily.balazs@bernardusschool.be
ann.willaert@bernardusschool.be

     
ICT-coördinatie Bart Boeykens bart.boeykens@ksgrootbornem.be
Onderhoud Ibrahima Faye  
Klusjesman Walter Baten  


Adresgegevens

Sint-Bernardusschool
Sint-Amandsesteenweg 256
2880 Bornem
België
Tel. 03/889 13 18

E-mail: Secretariaat

U kan de school bereiken via onderstaande coördinaten.