Contact

Sint-Bernardusschool | Sint-Amandsesteenweg 256 |
2880 Bornem | 03/889 13 18

directie Eva Deckers 

eva.deckers@bernardusschool.be                              0494/89.74.51

secretariaat Karin Loosen secr@bernardusschool.be
groep 1 Julie Van Herck julie.van.herck@bernardusschool.be
groep 2 Sarah De Jonghe sarah.de.jonghe@bernardusschool.be 
groep 3 Lotte Tierens lotte.tierens@bernardusschool.be
groep 4

Helena Braem (20/24)      Katrien Van Wiele (4/24)

helena.braem@bernardusschool.be  katrien.van.wiele@bernardusschool.be

groep 5
groep 6
Hilde Mattheijssens
Els Polfliet
hilde.mattheijssens@bernardusschool.be
els.polfliet@bernardusschool.be
zorg kleuterschool

Katrien Van Wiele                      Els Polfliet

katrien.van.wiele@bernardusschool.be els.polfliet@bernardusschool.be

1a Bernadette Delforge
Sarah Van Mele
bernadette.delforge@bernardusschool.be
sarah.van.mele@bernardusschool.be
1b Anne Janssens anne.janssens@bernardusschool.be
2a

Karel Peeters                     Interim tot de kerstvakantie Jolien Wagenaer                   

Marie Hermans (ondersteuning)

jolien.wagenaer@bernardusschool.be

marie.hermans@bernardusschool.be

     
     
3a Ronny Rochtus
interim tot de kerstvakantie
Merel Van Raemdonck
ronny.rochtus@bernardusschool.be
merel.van.raemdonck@bernardusschool.be  
4a

Lotte De Cock

lotte.de.cock@bernardusschool.be 

4b

Elien Gosselin

elien.gosselin@bernardusschool.be

5a Viviane Meeus viviane.meeus@bernardusschool.be
5b Rik Van lent rik.van.lent@bernardusschool.be
6a Katrien Permentier katrien.permentier@bernardusschool.be
6b Maxime De Proft maxime.de.proft@bernardusschool.be
Zorg lagere school Liesbeth Van Gucht (zorgco)
Stephanie Kerremans
Carine Van Hemelrijk
Gileen Geerts

liesbeth.van.gucht@bernardusschool.be  
stephanie.kerremans@bernardusschool.be 
carine.van.hemelrijk@bernardusschool.be gileen.geerts@bernardusschool.be

Bewegingsopvoeding David Dalemans
Ben Van den Brandt (wo,do nm)

 

david.dalemans@bernardusschool.be
ben.van.den.brandt@bernardusschool.be

Kinderverzorging Liliane Balazs

lily.balazs@bernardusschool.be

     
ICT-coördinatie Bart Boeykens bart.boeykens@ksgrootbornem.be
Onderhoud Aïsha en Gül Gönen  
Klusjesman Walter Baten  


Adresgegevens

Sint-Bernardusschool
Sint-Amandsesteenweg 256
2880 Bornem
België
Tel. 03/889 13 18

E-mail: Secretariaat

U kan de school bereiken via onderstaande coördinaten.