Contact

Sint-Bernardusschool | Sint-Amandsesteenweg 256 |
2880 Bornem | 03/889 13 18

directie
coördinator
Wim Piqueur
Sarah De Jonghe
wim.piqueur@bernardusschool.be
sarah.de.jonghe@bernardusschool.be
secretariaat Karin Loosen secr@bernardusschool.be
groep 1 Lotte Tierens lotte.tierens@bernardusschool.be
groep 2 Julie Van Herck julie.van.herck@bernardusschool.be
groep 3 Helena Braem helena.braem@bernardusschool.be
groep 4 Els Polfliet els.polfliet@bernardusschool.be
groep 5 Hilde Mattheijssens hilde.mattheijssens@bernardusschool.be
omkadering KS Sarah De Jonghe sarah.de.jonghe@bernardusschool.be
1a Bernadette Delforge
Sarah Van Mele
bernadette.delforge@bernardusschool.be
sarah.van.mele@bernardusschool.be
1b Anne Janssens anne.janssens@bernardusschool.be
2a Katrien Permentier katrien.permentier@bernardusschool.be
2b Annemie Ivens
Lotte De Cock
annemie.ivens@bernardusschool.be
lotte.de.cock@bernardusschool.be
3a Ronny Rochtus ronny.rochtus@bernardusschool.be
3b Karel Peeters karel.peeters@bernardusschool.be
4a Carine Van Hemelrijk carine.van.hemelrijk@bernardusschool.be
4b Marie Hermans

Elien Gosselin

marie.hermans@bernardusschool.be 

elien.gosselin@bernardusschool.be

5a Viviane Meeus viviane.meeus@bernardusschool.be
5b Rik Van lent rik.van.lent@bernardusschool.be
6a Eva Deckers
Lotte De Cock
eva.deckers@bernardusschool.be
lotte.de.cock@bernardusschool.be
6b Maxime De Proft
(interim tot krokus)
Laila Achahbar
maxime.de.proft@bernardusschool.be
laila.achahbar@bernardusschool.be
Zorg Lagere school :
Liesbeth Van Gucht (zorgco)
Stephanie Kerremans
Sarah Van Mele

Kleuterschool :
Saskia Leniere

liesbeth.van.gucht@bernardusschool.be

stephanie.kerremans@bernardusschool.be 
sarah.van.mele@bernardusschool.be

saskia.leniere@bernardusschool.be

Bewegingsopvoeding David Dalemans
Bart Ducheyne
Ben Van den Brandt
david.dalemans@bernardusschool.be
bart.ducheyne@bernardusschool.be
ben.van.den.brandt@bernardusschool.be
Kinderverzorging Liliane Balazs lily.balazs@bernardusschool.be
vrijwilliger kleuterschool Alexandra Van Droogenbroeck
ICT-coördinatie Bart Boeykens bart.boeykens@ksgrootbornem.be
Onderhoud Tall Bassirou
Klusjesman Walter Baten


Adresgegevens

Sint-Bernardusschool
Sint-Amandsesteenweg 256
2880 Bornem
België
Tel. 03/889 13 18

E-mail: Secretariaat

U kan de school bereiken via onderstaande coördinaten.

Om je beter van dienst te zijn maakt deze site gebruik van cookies.

Accepteer onze cookies om zo vlot mogelijk op onze website te surfen. Meer info over het privacybeleid, klik hier